Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
BIP
ilość odwiedzin: 0284119

Sezon 2014-2015

 

ROZGRYWKI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY POŁAJEWO

W SEZONIE 2014/2015 

KOLEJKA I, II

DATA: 30.11.2014 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Gusma Sady

KKS Rogoźno

8: 2

10:35

Czerwone Diabły

KKS Rogoźno

8: 5

11:10

Czerwone Diabły

Strażnicy Texasu

3: 9

12:00

Gmina Ryczywół

Strażnicy Texasu

6: 4

12:35

Gmina Ryczywół

Mar - Pol

2: 6

13:10

Dream Team Silvano

Mar - Pol

2: 2

13:45

Dream Team Silvano

Sami Swoi

3: 1

14:20

Przystojniaki z o.o.

Sami Swoi

6: 6

14:55

Przystojniaki z o.o.

Lipendorf

10: 2

15:30

Slums Attack

Lipendorf

4: 4

 

KOLEJKA III, IV

DATA: 07.12.2014 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Lipendorf

Dream Team Silvano

0: 4

11:05

Lipendorf

Gmina Ryczywół

1: 5

11:40

Sami Swoi

Gmina Ryczywół

1: 1

12:30

Sami Swoi

Czerwone Diabły

5: 3

13:05

Mar - Pol

Czerwone Diabły

8: 3

13:40

Mar - Pol

KKS Rogoźno

5: 3

14:15

Strażnicy Texasu

KKS Rogoźno

5: 6

14:50

Strażnicy Texasu

Gusma Sady

4: 5

15:25

Slums Attack

Gusma Sady

3: 5

16:00

Slums Attack

Przystojniaki z o.o.

6: 13

 

KOLEJKA V, VI

DATA: 14.12.2014 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Mar - Pol

Slums Attack

9: 4

11:05

Strażnicy Texasu

Slums Attack

5: 2

11:40

Strażnicy Texasu

Przystojniaki z o.o.

3: 5

12:30

KKS Rogoźno

Przystojniaki z o.o.

6: 4

13:05

KKS Rogoźno

Dream Team Silvano

3: 1

13:40

Czerwone Diabły

Dream Team Silvano

6: 4

14:15

Czerwone Diabły

Gmina Ryczywół

1: 11

14:50

Gusma Sady

Gmina Ryczywół

2: 4

15:25

Gusma Sady

Lipendorf

1: 3

16:00

Sami Swoi

Lipendorf

8: 2

 

KOLEJKA VII, VIII

DATA: 21.12.2014 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Czerwone Diabły

Lipendorf

3: 10

11:05

KKS Rogoźno

Lipendorf

5: 3

11:40

KKS Rogoźno

Sami Swoi

1: 4

12:30

Strażnicy Texasu

Sami Swoi

3: 6

13:05

Strażnicy Texasu

Mar - Pol

2: 7

13:40

Gusma Sady

Mar - Pol

8: 4

14:15

Gusma Sady

Przystojniaki z o.o.

2: 4

14:50

Dream Team Silvano

Przystojniaki z o.o.

3: 4

15:25

Dream Team Silvano

Slums Attack

3: 4

16:00

Gmina Ryczywół

Slums Attack

5: 6

 

KOLEJKA IX

DATA: 28.12.2014 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Slums Attack

KKS Rogoźno

5: 6

11:05

Slums Attack

Czerwone Diabły

3: 7

11:40

Przystojniaki z o.o.

Czerwone Diabły

7: 2

12:30

Przystojniaki z o.o.

Gmina Ryczywół

3: 4

13:05

Dream Team Silvano

Gmina Ryczywół

3: 4

13:40

Dream Team Silvano

Gusma Sady

3: 3

14:15

Sami Swoi

Gusma Sady

1: 1

14:50

Sami Swoi

Mar - Pol

1: 2

15:25

Lipendorf

Mar - Pol

4: 5

16:00

Lipendorf

Strażnicy Texasu

4: 0

 

KOLEJKA X

DATA: 04.01.2015 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Gusma Sady

Czerwone Diabły

7: 4

11:05

Gmina Ryczywół

KKS Rogoźno

4: 6

11:40

Sami Swoi

Slums Attack

4: 2

12:30

Dream Team Silvano

Strażnicy Texasu

7: 2

13:05

Mar - Pol

Przystojniaki z o.o.

1: 8

 

KOLEJKA XI, XII

DATA: 11.01.2015 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Gusma Sady

KKS Rogoźno

4: 5

11:05

Czerwone Diabły

KKS Rogoźno

1: 6

11:40

Czerwone Diabły

Strażnicy Texasu

2: 5

12:30

Gmina Ryczywół

Strażnicy Texasu

6: 5

13:05

Gmina Ryczywół

Mar - Pol

4: 4

13:40

Dream Team Silvano

Mar - Pol

1: 2

14:15

Dream Team Silvano

Sami Swoi

2: 5

14:50

Przystojniaki z o.o.

Sami Swoi

2: 7

15:25

Przystojniaki z o.o.

Lipendorf

7: 0

16:00

Slums Attack

Lipendorf

4: 5

 

KOLEJKA XIII, XIV

DATA: 18.01.2015 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Lipendorf

Dream Team Silvano

0: 6

11:05

Lipendorf

Gmina Ryczywół

2: 3

11:40

Sami Swoi

Gmina Ryczywół

2: 3

12:30

Sami Swoi

Czerwone Diabły

9: 2

13:05

Mar - Pol

Czerwone Diabły

5: 1

13:40

Mar - Pol

KKS Rogoźno

4: 2

14:15

Strażnicy Texasu

KKS Rogoźno

5: 6

14:50

Strażnicy Texasu

Gusma Sady

18: 0

15:25

Slums Attack

Gusma Sady

3: 0 w

16:00

Slums Attack

Przystojniaki z o.o.

4: 3

 

KOLEJKA XV, XVI

DATA: 25.01.2015 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Mar - Pol

Slums Attack

8: 1

11:05

Strażnicy Texasu

Slums Attack

2: 4

11:40

Strażnicy Texasu

Przystojniaki z o.o.

3: 9

12:30

KKS Rogoźno

Przystojniaki z o.o.

6: 4

13:05

KKS Rogoźno

Dream Team Silvano

7: 3

13:40

Czerwone Diabły

Dream Team Silvano

3: 4

14:15

Czerwone Diabły

Gmina Ryczywół

7: 2

14:50

Gusma Sady

Gmina Ryczywół

3: 5

15:25

Gusma Sady

Lipendorf

3: 2

16:00

Sami Swoi

Lipendorf

5: 2

 

KOLEJKA XVII, XVIII

DATA: 01.02.2015 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Gmina Ryczywół

Slums Attack

10: 3

11:05

Dream Team Silvano

Slums Attack

7: 3

11:40

Dream Team Silvano

Przystojniaki z o.o.

7: 5

12:30

Gusma Sady

Przystojniaki z o.o.

5: 8

13:05

Gusma Sady

Mar - Pol

0: 2

13:40

Strażnicy Texasu

Mar - Pol

7: 3

14:15

Strażnicy Texasu

Sami Swoi

2: 7

14:50

KKS Rogoźno

Sami Swoi

3: 7

15:25

KKS Rogoźno

Lipendorf

4: 3

16:00

Czerwone Diabły

Lipendorf

1: 3

 

KOLEJKA XIX

DATA: 08.02.2015 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:30

Slums Attack

KKS Rogoźno

1: 5

11:05

Slums Attack

Czerwone Diabły

10: 4

11:40

Przystojniaki z o.o.

Czerwone Diabły

22: 2

12:30

Przystojniaki z o.o.

Gmina Ryczywół

6: 1

13:05

Dream Team Silvano

Gmina Ryczywół

4: 3

13:40

Dream Team Silvano

Gusma Sady

9: 2

14:15

Sami Swoi

Gusma Sady

6: 1

14:50

Sami Swoi

Mar - Pol

5: 3

15:25

Lipendorf

Mar - Pol

4: 6

16:00

Lipendorf

Strażnicy Texasu

4: 2

 

KOLEJKA XX

DATA: 15.02.2015 r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Gmina Ryczywół

KKS Rogoźno

0: 3 w

10:30

Gusma Sady

Czerwone Diabły

0: 3 w

11:05

Dream Team Silvano

Strażnicy Texasu

3: 0 w

11:40

Sami Swoi

Slums Attack

1: 1

12:30

Mar - Pol

Przystojniaki z o.o.

3: 2

 

         
           HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ - SEZON 2014/2015 
                                                                      
         TABELA      
         
MiejsceDrużynaKol.PunktyZRPBramki zdobyteBramki stracone
         
1Mar - Pol204414248964
         
2Sami Swoi204313439145
         
3KKS Rogoźno204214069079
         
4Przystojniaki z o.o.2037121713273
         
5Gmina Ryczywół203511278372
         
6Dream Team Silvano203210287959
         
7Slums Attack2020621273106
         
8Gusma Sady202062126093
         
9Lipendorf201961135886
         
10Strażnicy Texasu201550158695
         
11Czerwone Diabły2015501566135
         

I miejsce: Mar – Pol

 

II miejsce: Sami Swoi

 

III miejsce: KKS Rogoźno

 

IV miejsce: Przystojniaki z o.o.

 

ROZGRYWKI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY POŁAJEWO

SEZON 2014/2015 

NAJLEPSZY STRZELEC: 

Nazwisko i imię

Drużyna

Ilość bramek

Sołowiej Robert

Przystojniaki z o.o.

35

 

 Najlepszy zawodnik:

  • Urban Sławomir: 5 głosów
  • Piekarski Szymon: 4 głosy
  • Magdziarz Kamil: 2 głosy
  • Nowacki Damian: 1 głos
  • Czarnecki Adrian: 1 głos

 Najlepszy bramkarz:

  • Piekarski Robert: 5 głosów
  • Piekarski Bartłomiej: 3 głosy
  • Pytlak Bartosz: 1 głos
  • Garstecki Paweł: 1 głos
  • Ziółkowski Mateusz: 1 głos
  • Szepczyński Daniel: 1 głos
  • Blaszke Dawid: 1 głos 
Andrzej Pankowski
Powiadamianie SMS
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
poniedziałek, 24 kwietnia 2017
114 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
imieniny
Bony, Horacji, Jerzego
Galeria
Księga gości
Pogoda
PKS
Kursy walut
SMS
Lotto
www.wartanotec.org
Mikroporady
Urząd Gminy Połajewo, ul. Obornicka 6a, 64-710 Połajewo, pow. czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie
tel.: +48.672567016; 672567062, fax: +48 672567855, email: ug@polajewo.pl, http://www.polajewo.pl
NIP: 763-10-03-276, Regon: 000541138
konto BS Czarnków o/Połajewo: 92895100090019502520000010
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI