Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
BIP
ilość odwiedzin: 0284117

Sezon 2012-2013

 

ROZGRYWKI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY POŁAJEWO

W SEZONIE 2012/2013

 

DATA: 02.12.2012 r. NIEDZIELA

 

 

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Label 5

Slums Attack

2: 2

10:35

Przystojniaki z o.o.

Slums Attack

12: 3

11:10

Przystojniaki z o.o.

Lipendorf

6: 0

12:00

Radstal

Lipendorf

10: 1

12:35

Radstal

Płomień Seniorzy

2: 10

13:10

Dream Team Silvano

Płomień Seniorzy

2: 7

13:45

Dream Team Silvano

Albatrosy

5: 7

14:20

FC Frugo

Albatrosy

0: 7

14:55

FC Frugo

Silvano

0: 6

15:30

Płomień Juniorzy

Silvano

4: 0

16:05

Płomień Juniorzy

Borussia Tarnówko

11: 4

16:40

Spartanie

Borussia Tarnówko

3: 5

 

 

 

DATA: 09.12.2012 r. NIEDZIELA

 

 

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Płomień Juniorzy

Spartanie

5: 1

10:35

Label 5

Spartanie

7: 4

11:10

Label 5

Lipendorf

9: 2

12:00

Slums Attack

Lipendorf

3: 1

12:35

Slums Attack

Płomień Seniorzy

1: 10

13:10

Przystojniaki z o.o.

Płomień Seniorzy

1: 4

13:45

Przystojniaki z o.o.

Albatrosy

8: 1

14:20

Radstal

Albatrosy

2: 1

14:55

Radstal

Silvano

2: 10

15:30

Dream Team Silvano

Silvano

5: 0

16:05

Dream Team Silvano

Borussia Tarnówko

7: 2

16:40

FC Frugo

Borussia Tarnówko

5: 5

 

 

 

DATA: 16.12.2012 r. NIEDZIELA

 

 

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Spartanie

Dream Team Silvano

2: 3

10:35

Spartanie

FC Frugo

4: 3

11:10

Płomień Juniorzy

FC Frugo

17: 0

12:00

Płomień Juniorzy

Label 5

3: 4

12:35

Płomień Seniorzy

Label 5

4: 0

13:10

Płomień Seniorzy

Lipendorf

6: 1

13:45

Albatrosy

Lipendorf

3: 6

14:20

Albatrosy

Slums Attack

2: 2

14:55

Silvano

Slums Attack

5: 2

15:30

Silvano

Przystojniaki z o.o.

0: 4

16:05

Borussia Tarnówko

Przystojniaki z o.o.

6: 8

16:40

Borussia Tarnówko

Radstal

4: 4

 

 

 

DATA: 30.12.2012 r. NIEDZIELA

 

 

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Slums Attack

Borussia Tarnówko

5: 5

10:35

Lipendorf

Borussia Tarnówko

6: 7

11:10

Lipendorf

Silvano

2: 6

12:00

Płomień Seniorzy

Silvano

6: 1

12:35

Płomień Seniorzy

Albatrosy

4: 2

13:10

Label 5

Albatrosy

1: 2

13:45

Label 5

FC Frugo

8: 4

14:20

Dream Team Silvano

FC Frugo

10: 1

14:55

Dream Team Silvano

Płomień Juniorzy

0: 8

15:30

Radstal

Płomień Juniorzy

1: 2

16:05

Radstal

Spartanie

7: 2

16:40

Przystojniaki z o.o.

Spartanie

5: 1

DATA: 13.01.2013 r. NIEDZIELA

 

 

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Płomień Seniorzy

Borussia Tarnówko

8: 1

10:35

Albatrosy

Borussia Tarnówko

5: 5

11:10

Albatrosy

Silvano

5: 3

12:00

Label 5

Silvano

3: 4

12:35

Label 5

Dream Team Silvano

5: 5

13:10

Radstal

Dream Team Silvano

3: 2

13:45

Radstal

FC Frugo

17: 3

14:20

Przystojniaki z o.o.

FC Frugo

24: 0

14:55

Przystojniaki z o.o.

Płomień Juniorzy

4: 7

15:30

Slums Attack

Płomień Juniorzy

2: 3

16:05

Slums Attack

Spartanie

3: 2

16:40

Lipendorf

Spartanie

1: 3

DATA: 20.01.2013 r. NIEDZIELA

 

 

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Albatrosy

Spartanie

8: 5

10:35

Płomień Seniorzy

Spartanie

14: 0

11:10

Płomień Seniorzy

Płomień Juniorzy

8: 2

12:00

Lipendorf

Płomień Juniorzy

0: 7

12:35

Lipendorf

FC Frugo

6: 2

13:10

Slums Attack

FC Frugo

15: 1

13:45

Slums Attack

Dream Team Silvano

4: 3

14:20

Przystojniaki z o.o.

Dream Team Silvano

11: 2

14:55

Przystojniaki z o.o.

Radstal

8: 2

15:30

Label 5

Radstal

3: 4

16:05

Label 5

Borussia Tarnówko

4: 5

16:40

Silvano

Borussia Tarnówko

1: 6

KOLEJKA XII

 

 

 

DATA: 27.01.2013 r. NIEDZIELA

 

 

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Label 5

Przystojniaki z o.o.

1: 7

10:35

Radstal

Slums Attack

2: 8

11:10

Silvano

Spartanie

5: 1

12:00

Dream Team Silvano

Lipendorf

5: 2

12:35

Albatrosy

Płomień Juniorzy

2: 3

13:10

FC Frugo

Płomień Seniorzy

6: 11

 

03.02.2013 r. NIEDZIELA

 

 

FAZA PLAY – OFF

 

Mecze o wejście do finału

 

GODZ.

DRUŻYNY

WYNIK

10:00

Płomień Seniorzy

Slums Attack

6: 1

10:40

Płomień Juniorzy

Silvano

3: 0

11:20

Przystojniaki z o.o.

Radstal

3: 5

 

 

Mecze o miejsca 4 – 6

 

 

 

GODZ.

DRUŻYNY

WYNIK

12:00

Slums Attack

Silvano

6: 1

12:40

Silvano

Przystojniaki z o.o.

3: 6

13:20

Slums Attack

Przystojniaki z o.o.

3: 5

 

 

FINAŁY

 

GODZ.

DRUŻYNY

WYNIK

14:00

Płomień Juniorzy

Radstal

4: 1

14:40

Radstal

Płomień Seniorzy

2: 18

15:20

Płomień Juniorzy

Płomień Seniorzy

2: 2

 

 

I miejsce - Płomień Seniorzy

II miejsce - Płomień Juniorzy

III miejsce - Radstal

IV miejsce - Przystojniaki z o.o.

V miejsce - Slums Attack

VI miejsce – Silvano

Nagrody indywidualne:

 

Najlepszy Strzelec – Tomasz Wojdanowicz - Przystojniaki z o.o.

Najlepszy Bramkarz – Szymon Brąberek - Płomień Seniorzy

Najlepszy Zawodnik – Kamil Magdziarz - Płomień Juniorzy

 

         
           HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ - SEZON 2012/2013  
                                                                      
         TABELA      
         
MiejsceDrużynaKol.PunktyZRPBramki zdobyteBramki stracone
         
1Płomień Seniorzy123612009219
         
2Płomień Juniorzy123010027226
         
3Przystojniaki z o.o.123010029827
         
4Radstal12196155654
         
5Silvano12186064140
         
6Slums Attack12185345048
         
7Albatrosy12175254544
         
8Dream Team Silvano12165164952
         
9Borussia Tarnówko12164445567
         
10Label 512144264746
         
11Spartanie12620102866
         
12Lipendorf12620102867
         
13FC Frugo121011125130
         
RAZEM     686686

 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW:

  

Nazwisko i imię

Drużyna

Ilość bramek

Wojdanowicz Tomasz

Przystojniaki z o.o.

43

Magdziarz Kamil

Płomień Juniorzy

25

Wiatrowski Sebastian

Borussia Tarnówko

24

Fąferek Michał

Płomień Juniorzy

24

 Najlepszym bramkarzem turnieju został Szymon Brąberek - Płomień Seniorzy.

Andrzej Pankowski
Powiadamianie SMS
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
poniedziałek, 24 kwietnia 2017
114 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
imieniny
Bony, Horacji, Jerzego
Galeria
Księga gości
Pogoda
PKS
Kursy walut
SMS
Lotto
www.wartanotec.org
Mikroporady
Urząd Gminy Połajewo, ul. Obornicka 6a, 64-710 Połajewo, pow. czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie
tel.: +48.672567016; 672567062, fax: +48 672567855, email: ug@polajewo.pl, http://www.polajewo.pl
NIP: 763-10-03-276, Regon: 000541138
konto BS Czarnków o/Połajewo: 92895100090019502520000010
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI