Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
BIP
ilość odwiedzin: 0284117

Sezon 2010-2011

 
 

ROZGRYWKI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY POŁAJEWO

W SEZONIE 2010/2011

KOLEJKA I, II

DATA: 04.12.2010r. SOBOTA

GODZ.

MECZ

WYNIK

16:00

Szwagry

Płomień Juniorzy

5: 0

16:40

Dragon Team

Płomień Juniorzy

1: 8

17:20

Dragon Team

Szwagry

3: 6

18:00

Pruśce

Królewscy

0: 13

18:40

Pruśce

Bezimienni

anulowany

19:20

Królewscy

Bezimienni

anulowany

DATA: 05.12.2010r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Szewol Rogoźno

OSP Straż Połajewo

5: 1

10:40

Szewol Rogoźno

Slums Attack

6: 3

11:20

OSP Straż Połajewo

Slums Attack

1: 6

12:00

Fanclub Rogoźno

TECH.POL

4: 8

12:40

Fanclub Rogoźno

Fiolet Team

4: 11

13:20

TECH.POL

Fiolet Team

4: 4

14:00

Albatrosy

Czerwone Diabły

8: 4

14:40

Przystojniacy z o.o.

Czerwone Diabły

11: 2

15:20

Przystojniacy z o.o.

Albatrosy

12: 6

KOLEJKA III, IV

DATA: 11.12.2010r. SOBOTA

GODZ.

MECZ

WYNIK

 

TECH.POL

Bezimienni

anulowany

 

Slums Attack

Bezimienni

anulowany

 

Slums Attack

TECH.POL

odwołany

18:00

Fiolet Team

Przystojniacy z o.o.

2:5

18:40

OSP Straż Połajewo

Przystojniacy z o.o.

1:5

19:20

Fiolet Team

Pruśce

7:1

20:00

OSP Straż Połajewo

Pruśce

4:3

DATA: 12.12.2010r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Przystojniacy z o.o.

Szewol Rogoźno

11:3

10:40

Fanclub Rogoźno

Szewol Rogoźno

3:11

11:20

Fanclub Rogoźno

Dragon Team

3:3

12:00

Slums Attack

Dragon Team

1:5

12:40

Slums Attack

Szwagry

2:6

13:20

Fiolet Team

Szwagry

4:2

14:00

Fiolet Team

Albatrosy

4:3

14:40

TECH.POL

Albatrosy

6:2

15:20

TECH.POL

Czerwone Diabły

3:4

16:00

Płomień Juniorzy

Królewscy

6:2

KOLEJKA V, VI

DATA: 18.12.2010r. SOBOTA

GODZ.

MECZ

WYNIK

16:00

Fiolet Team

Slums Attack

7:2

16:40

Fiolet Team

Królewscy

1:3

17:20

Slums Attack

Królewscy

3:5

18:00

OSP Straż Połajewo

Bezimienni

anulowany

18:40

OSP Straż Połajewo

Albatrosy

7:2

19:20

Bezimienni

Albatrosy

anulowany

DATA: 19.12.2010r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

TECH.POL

Szewol Rogoźno

3:4

10:40

TECH.POL

Szwagry

1:4

11:20

Szewol Rogoźno

Szwagry

1:9

12:00

Dragon Team

Pruśce

6:5

12:40

Dragon Team

Czerwone Diabły

3:4

13:20

Pruśce

Czerwone Diabły

5:3

14:00

Płomień Juniorzy

Przystojniacy z o.o.

2:5

14:40

Płomień Juniorzy

Fanclub Rogoźno

7:3

15:20

Przystojniacy z o.o.

Fanclub Rogoźno

12:2

KOLEJKA VII, VIII

DATA: 15.01.2011r. SOBOTA

GODZ.

MECZ

WYNIK

16:00

TECH.POL

Płomień Juniorzy

3:4

16:40

TECH.POL

Pruśce

13:2

17:20

Płomień Juniorzy

Pruśce

11:3

18:00

Szewol Rogoźno

Dragon Team

6:5

18:40

Szewol Rogoźno

Królewscy

4:2

19:20

Dragon Team

Królewscy

8:9

DATA: 16.01.2011r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

11:20

Szwagry

Przystojniacy z o.o.

5:6

12:00

Slums Attack

Albatrosy

4:4

12:40

Fanclub Rogoźno

Albatrosy

2:7

13:20

Fanclub Rogoźno

Slums Attack

5:10

14:00

Czerwone Diabły

Fiolet Team

4:5

14:40

Czerwone Diabły

OSP Straż Połajewo

3:4

15:20

Fiolet Team

OSP Straż Połajewo

6:9

KOLEJKA IX, X

DATA: 22.01.2011r. SOBOTA

GODZ.

MECZ

WYNIK

16:00

Szewol Rogoźno

Pruśce

7:3

16:40

Albatrosy

Pruśce

4:8

17:20

Albatrosy

Szewol Rogoźno

2:3

18:00

Dragon Team

Fiolet Team

7:6

DATA: 23.01.2011r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Szwagry

Fanclub Rogoźno

9:2

10:40

Szwagry

OSP Straż Połajewo

5:4

11:20

Fanclub Rogoźno

OSP Straż Połajewo

6:5

12:00

Slums Attack

Płomień Juniorzy

4:7

12:40

Slums Attack

Czerwone Diabły

12:8

13:20

Płomień Juniorzy

Czerwone Diabły

5:3

14:00

Królewscy

Przystojniacy z o.o.

3:5

14:40

TECH.POL

Przystojniacy z o.o.

5:6

15:20

TECH.POL

Królewscy

6:5

DATA: 29.01.2011r. SOBOTA

GODZ.

MECZ

WYNIK

16:00

Czerwone Diabły

Szewol Rogoźno

5:4

16:40

OSP Straż Połajewo

Płomień Juniorzy

0:8

17:20

OSP Straż Połajewo

Królewscy

4:10

18:00

Slums Attack

TECH.POL

5:3

DATA: 30.01.2011r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Szwagry

Pruśce

9:0

10:40

Szwagry

Czerwone Diabły

9:1

11:20

Fanclub Rogoźno

Pruśce

7:8

12:00

Królewscy

Czerwone Diabły

7:2

12:40

Królewscy

Fanclub Rogoźno

11:0

13:20

Dragon Team

Przystojniacy z o.o.

2:6

14:00

Dragon Team

Albatrosy

7:4

14:40

Płomień Juniorzy

Albatrosy

4:3

DATA: 12.02.2011r. SOBOTA

GODZ.

MECZ

WYNIK

16:00

Slums Attack

Przystojniacy z o.o.

3:17

16:40

Pruśce

Przystojniacy z o.o.

2:16

17:20

Pruśce

Slums Attack

5:8

18:00

Fanclub Rogoźno

Czerwone Diabły

5:8

DATA: 13.02.2011r. NIEDZIELA

GODZ.

MECZ

WYNIK

10:00

Dragon Team

OSP Straż Połajewo

9:2

10:40

TECH.POL

OSP Straż Połajewo

11:3

11:20

TECH.POL

Dragon Team

6:8

12:00

Szewol Rogoźno

Fiolet Team

7:3

12:40

Płomień Juniorzy

Fiolet Team

7:7

13:20

Płomień Juniorzy

Szewol Rogoźno

10:4

14:00

Szwagry

Królewscy

2:6

14:40

Albatrosy

Królewscy

7:6

15:20

Albatrosy

Szwagry

1:3

 

FAZA PLAY – OFF

DATA: 20.02.2011 r. NIEDZIELA

GODZ.

DRUŻYNY

FINAŁ

10:00

Przystojniacy z o.o.

Fiolet Team

5:1

10:40

Płomień Juniorzy

Królewscy

1:4

11:20

Szwagry

Szewol Rogoźno

6:3

FINAŁY

GODZ.

DRUŻYNY

WYNIK

12:20

Przystojniacy z o.o.

Królewscy

4:7

13:00

Przystojniacy z o.o.

Szwagry

2:6

13:40

Królewscy

Szwagry

2:2

 

 

         
           HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ - SEZON 2010/2011 
                                                                   
      TABELA 
MiejsceDrużynaKol.PunktyZRPBramki zdobyteBramki stracone
         
1Przystojniacy z o.o.1339130011738
         
2Płomień Juniorzy133110127943
         
3Szwagry133010037431
         
4Szewol Rogoźno13279046560
         
5Królewscy13248058248
         
6Fiolet Team13206256758
         
7Dragon Team13196166766
         
8TECH.POL13165177255
         
9Slums Attack13165176379
         
10Czerwone Diabły13124095181
         
11OSP Straż Połajewo13124094579
         
12Albatrosy13103195370
         
13Pruśce139301045108
         
14Fanclub Rogoźno134111146110
         
RAZEM     926926

FAZA PLAY – OFF

DATA: 20.02.2011 r. NIEDZIELA

GODZ.

DRUŻYNY

FINAŁ

10:00

Przystojniacy z o.o.

Fiolet Team

5:1

10:40

Płomień Juniorzy

Królewscy

1:4

11:20

Szwagry

Szewol Rogoźno

6:3

FINAŁY

GODZ.

DRUŻYNY

WYNIK

12:20

Przystojniacy z o.o.

Królewscy

4:7

13:00

Przystojniacy z o.o.

Szwagry

2:6

13:40

Królewscy

Szwagry

2:2

  

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE - SZWAGRY

II MIEJSCE - KRÓLEWSCY

III MIEJSCE - PRZYSTOJNIACY Z O.O.

 

Andrzej Pankowski
Powiadamianie SMS
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
poniedziałek, 24 kwietnia 2017
114 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
imieniny
Bony, Horacji, Jerzego
Galeria
Księga gości
Pogoda
PKS
Kursy walut
SMS
Lotto
www.wartanotec.org
Mikroporady
Urząd Gminy Połajewo, ul. Obornicka 6a, 64-710 Połajewo, pow. czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie
tel.: +48.672567016; 672567062, fax: +48 672567855, email: ug@polajewo.pl, http://www.polajewo.pl
NIP: 763-10-03-276, Regon: 000541138
konto BS Czarnków o/Połajewo: 92895100090019502520000010
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI